Strona główna » Bez kategorii » Co zrobić, aby było lepiej?

Co zrobić, aby było lepiej?

Archiwum

Minęło sporo czasu pisania tego bloga. I nie nie zamierzam kończyć, ani przerywać. Ale sytuacja dojrzała do potrzeby pewnych zmian.

Blog, kolejno dodawane teksty, jak i powszechnie dostępne archiwum mają pewną wartość. Tak samo jak komentarze, wasze komentarze, drodzy czytelnicy.

Nie oceniam tego jako wartości materialnej, ale uważam, że ma to zupełnie poważną wartość edukacyjną. I właśnie o tę wartość edukacyjną chodzi. A zupełnie konkretnie o to, aby trafiła pod strzechy. Sam robię ile mogę, teraz kolej na Was.

Wartość tych wpisów i ich znaczenie dla jakiejś, drobnej poprawy świata zależy wprost od tego, do ilu osób dotrą, ile osób się nad nimi zastanowi, przedyskutuje, a i tu doda efekty tych przemyśleń i dyskusji.

Najrozsądniejszym sposobem jest po prostu płatna reklama, ale dla działalności czysto hobbystycznej, dla której poświęcam całkiem sporo czasu, już nie mam zamiaru poświęcać pieniędzy. Po prostu.

Dlatego proszę o wsparcie. Pieniądze będą w pierwszej kolejności przeznaczane na reklamę, następnie strona się wyniesie z bezpłatnej platformy blogowej w miejsce, następne środki będą stanowić moje wynagrodzenie.  Kiedy regularnego wsparcia będzie wystarczająco, stanie się to prostu zawodowo prowadzonym portalem.

Na dziś ta prośba nie ma żadnego związku z chęcią zakończenia pisania, czy czegokolwiek takiego. Jednorazowe wpłaty są oczywiście mile widziane, ale to co zmieni rzeczywistość, to regularność.

A tu jest link do strony crowfundingowej na Patreon. Jest to narzędzie służące dokładnie do regularnego finansowania inicjatyw takich jak moja. Zapraszam do wpłat za ich pośrednictwem.

 

 

 

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s

Follow rewolucja energetyczna on WordPress.com
%d blogerów lubi to: